Autorski system zarządzania treścią (CMS)

Autorski CMS

CMS (Content Management System) czyli System Zarządzania Treścią inaczej zwany Panelem Administratora pozwala na dodawanie, edycję oraz usuwanie elementów strony takich jak Aktualności, Artykuły, Zdjęcia, Galerie, Bannery.

Edycja odbywa się w trybie WYSYWIG (What You See Is What You Get – otrzymujesz to co widzisz), czyli umożliwia wprowadzanie zawartości bez znajomości języka HTML. Edytor sam zamieni wprowadzone teksty i wklejone tabele w kod HTML. Jest również opcja edycji w trybie HTML i podglądu edytowanej zawartości.

Dodawanie mediów odbywa się metodą Drag and Drop (Przeciągnij i upuść) – dzięki czemu grafiki możemy dodać na stronę w wygodny sposób przeciągając je np. z Pulpitu do okna przeglądarki internetowej. System automatycznie wyśle grafiki na serwer, utworzy odpowiednie miniatury i doda zdjęcia do galerii.

 

Moduły i funkcjonalności CMS:

  • Aktualności
    Możliwość dodawania, usuwania oraz edycji Aktualności, składających się z daty, tytułu, treści, możliwe dodanie zdjęć i łączy oraz kodu HTML. Służą do dodawania wpisów np. blogowych. 
  • Artykuły
    Możliwość edycji zawartości Artykułów (tekst, zdjęcia,linki, kod HTML). Artykuły są odpowiednikiem Aktualności ale bez daty dodania – służą do dodawania podstron o stałym przeznaczeniu np “O firmie”, “Kontakt”, “Regulamin” 
  • Konfiguracja
    Między innymi ustawienia tytułu i opisu strony, ilości wyświetlanych elementów

Optymalizacja SEO

Podstrony można optymalizować pod kątem SEO dzięki możliwości edycji “meta tagów” “Title” (Tytuł) oraz “Description” (Opis). Strona posiada snippety Facebook Open Graph oraz Twitter Card.

Po uzupełnieniu strony zawartością, służymy pomocą w pełnej optymalizacji SEO pod wybrane frazy kluczowe wraz z usługą pozycjonowania i monitoringiem pozycji w wyszukiwarce Google.