Pozycjonowanie stron internetowych Sztum

Chcesz, aby rozwój Twojej firmy w Sztumie nabrał większego tempa? Zainwestuj w marketing internetowy! Jest to doskonała propozycja nie tylko dla dużych firm. Co będzie Ci potrzebne? Musisz mieć swoją stronę internetową – resztą zajmiemy się my! Jesteśmy agencją, która posiada duże doświadczenie w obszarze SEO. Zaufaj specjalistom i ciesz się tym, jak stopniowo będzie się zwiększać widoczność Twojej strony internetowej w organicznych wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google. 

Co możemy Ci zaoferować? Jeżeli prowadzisz działalność usługową w Sztumie lub w tej miejscowości masz sklep stacjonarny, to proponujemy strategię lokalnego pozycjonowania strony internetowej. Z kolei, gdy jesteś właściciele sklepu internetowego, to pomożemy Ci pozyskać klientów z całego kraju. Brzmi zachęcająco? Poznaj szczegóły naszej oferty i skontaktuj się z nami już dziś!

Dlaczego warto zainwestować w marketing internetowy?

Marketing internetowy to przyszłość dla każdego biznesu. Nie ma znaczenia, czy Twoja firma jest mała i chcesz pozyskiwać tylko tych klientów, którzy mieszkają w Sztumie, czy też planujesz działalność ogólnopolską. Pozycjonowanie to oferta dla każdej strony internetowej. Kluczem do sukcesu jest jednak odpowiednie dobranie strategii. 

Nowoczesny marketing internetowy to działania skupiające się zarówno na pozycjonowaniu i optymalizacji stron internetowych, jak i na kampaniach linków sponsorowanych. Reklama w Google Ads czy w mediach społecznościowych wcale nie musi wykluczać inwestycji w pozycjonowanie. Im bardziej rozwiniesz marketing internetowy, tym większe mogą być Twoje zyski. 

Przez ostatnie lata bardzo zmieniły się przyzwyczajenia użytkowników. Jeszcze w nie tak znów odległej przeszłości najlepszym doradcą był znajomy. Ktoś potrzebował malarza pokojowego? Pytał znajomych o kontakt do kogoś z polecenia. Informacje o najlepszej piekarni w mieście czy o promocjach w lokalnym sklepie obuwniczym również rozchodziły się pocztą pantoflową z szybkością błyskawicy. Jak to obecnie wygląda w Sztumie? Jeżeli mieszkaniec tego miasta chce znaleźć zakład fryzjerski w swoim pobliżu, to korzysta z usługi Google Maps, w której można zapoznać się z wizytówkami pobliskich firm. Jak łatwo zauważyć, w jasnych barwach rysuje się wyłącznie przyszłość tych firm, które przynajmniej część swojego budżetu reklamowego przeniosą do sieci.

Ile trzeba wydać na działania SEO w Sztumie?

Zastanawiasz się, czy budżet Twojej firmy będzie w stanie udźwignąć wydatki związane z działaniami SEO? Chcesz poznać konkretną wycenę kampanii pozycjonowania stworzonej z myślą o Twojej stronie internetowej? Napisz do nas! Ostateczną cenę będziemy w stanie podać dopiero po tym, jak dokładnie zapoznamy się z Twoim serwisem. Musimy ocenić zarówno stan domeny, jak i stopień zoptymalizowania strony internetowej. W wycenie uwzględnimy zakres działań, których będziemy musieli się podjąć oraz ilość i rodzaj słów kluczowych, na jakie będzie prowadzone pozycjonowanie strony internetowej w Sztumie. 

Każda strona internetowa ma za sobą inną historię. O tym, że nic złego się wcześniej nie wydarzyło, możemy być w stu procentach przekonani wyłącznie w przypadku nowych stron internetowych, które dopiero co zostały dodane do Indeksu Google. Jeżeli Twoja strona już kilkukrotnie była pozycjonowania, a działanie te były przeprowadzane przez różne agencje i mimo to nie zostały nawet w najmniejszym stopniu osiągnięte spodziewane rezultaty, to na etapie wyceny naszych działań musimy sprawdzić, czy Twoja domena nie otrzymała kary ręcznej od Google, która może pojawić się na przykład wówczas, gdy zostanie stwierdzony nieprawidłowy profil linków.

Jaki rodzaj kampanii SEO możemy Ci zaproponować?

Stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Dlatego, do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Dokładnie zapoznamy się z Twoją stroną internetową i weźmiemy pod uwagę specyfikę branży, w której działasz. Mając takie informacje, będziemy w stanie zaproponować Ci optymalny sposób pozycjonowania witryny, który będzie mógł przynieść wzrost jej widoczności w naturalnych wynikach wyszukiwania Google. 

Pozycjonowanie lokalne Sztum

To opcja, którą rekomendujemy w przypadku firm prowadzących działalność na terenie Sztumu. Nie jest istotne, czy prowadzisz działalność usługową (np. masz zakład kosmetyczny, fryzjerski, szewski lub krawiecki), czy sprzedażową (np. masz sklep obuwniczy, mięsny lub odzieżowy). Liczy się to, do jakiej grupy docelowej kierujesz swoją ofertę. W takich przypadkach trzon grupy docelowej będzie stanowił mieszkaniec Sztumu. Pozycjonując stronę lokalnie, warto skupić się na tym, aby odpowiednio zoptymalizować serwis oraz promować go w lokalnych mediach.

Pozycjonowanie ogólnopolskie

Inna możliwość to pozycjonowanie ogólnopolskie. To oferta skierowana przede wszystkim do sklepów internetowych, a także do firm, które zasięgiem świadczonych przez siebie usług obejmują cały kraj. W tym przypadku oferta firmy musi być skierowana do osób zamieszkujących całą Polskę. Przy pozycjonowaniu ogólnopolskim możemy wdrożyć strategię pozycjonowania fraz z długiego ogona.